Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Slaugos įranga

Įranga slaugai yra skirta išsekusių ar judėjimo negalią turinčių žmonių priežiūrai. Čia galima rasti įvairios įrangos: slaugos lovų, laikiklių, atramų, gleivių atsiurbiklių, įrangos nuo pragulų, įrangos vonios slaugai ir kitų prekių. Užsakius prekes, įranga slaugai pristatoma į namus per 3 darbo dienas.
408,38 €
264,69 €
210,94 €
185 €
175,55 €
165 €
130 €
110 €
63,72 €
39,51 €
37,12 €
35,88 €
14,33 €
13,86 €
4,29 €
3,41 €
2,89 €
2,71 €
2,53 €
Kategoriją „įranga slaugai“ sudaro netoli dviejų šimtų skirtingos paskirties prekių. Šioje kategorijoje prekės skirstomos į keturias skiltis. Tai - gleivių atsiurbėjai, prekės gulinčių ligonių slaugai, procedūrinės lovos bei vonios ir tualeto reikmenys. Šių prekių gamintojai specializuojasi srityje, orientuotoje į slaugos prekių nišą, todėl visi gaminiai atitinka būtinus reikalavimus ir yra aukštos kokybės.
Kategorijoje „įranga slaugai“ esančios prekės palengvina ne tik ligonių buitį, bet ir slaugytojų darbą, todėl yra vertinamos visame pasaulyje. Asortimentą sudaro įvairūs elektroniniai prietaisai, mechaniškai veikiantys įrengimai, komfortišką ligonių judėjimą užtikrinančios priemonės (įvairūs porankiai ir atramos), specializuotos kėdės, įvairios pagalvėlės, čiužiniai ir net smulki virtuvinė technika. Prekių pasirinkimas labai platus ir atitinka daugelio vartotojų poreikius.
Kadangi slaugos įranga priklauso išskirtinei sričiai, dauguma prekių turi plačius ir aiškius aprašymus. Garantinis laikotarpis nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Jei garantinis laikotarpis visgi nenurodytas ar nerandate reikiamos informacijos, galite pasitelkti pagalbą - užpildyti tinklalapio apačioje esančią formą ir pateikti savo klausimą.
Didžiausią prekių pasirinkimą galima rasti gulinčio ligonio slaugai bei vonios ir tualeto reikmenų skiltyse. Pastarojoje gausus pasirinkimas tualeto sėdynių, naktinių puodų, taip pat vyriškų ir moteriškų antelių ir pan. prekių. Tačiau čia svarbią vietą užima ir prausimąsi palengvinantys įrenginiai. Tai - įvairių formų dušo kėdės, atramos ir kt.
Įrangos gulinčio ligonio slaugai skiltyje taip pat gausu skirtingos paskirties prekių. Tai - čiužiniai nuo pragulų, pakėlimo diržai, vartymui skirtos paklodės, apsaugos, prilaikomieji diržai ir kitos smulkios prekės nuo tablečių dėžučių iki specialiai pritaikytų puodelių. Taigi, pasirinkimas iš ties platus ir visapusiškas.
Mažesnė prekių dalis paskirstyta gleivių atsiurbėjų ir procedūrinių lovų skiltyse. Kadangi šios prekės sulaukia didelio pirkėjų srauto, joms yra išskirtos atskiros skiltys, kuriose vartotojai gali greitai ir patogiai peržiūrėti norimas prekes.
Pateikiami du gleivių atsiurbėjų tipai - automatiniai ir mechaniniai. Taip pat prekiaujame ir antgaliais. Visų atsiurbėjų transportavimas labai paprastas dėka tam pritaikytų rankenų. Todėl, nepaisant jų svorio (iki 4,5 kg), juos lengva perkelti į kitą vietą. Visi būtini duomenys apie įrenginius nurodyti prekių specifikacijose, todėl išsirinkti gana paprasta.
*Renkantis įrangą slaugai savarankiškai, prieš tai derėtų pasitarti su specialistais. Kiekvienam ligoniui skirta įranga turi atitikti konkrečius poreikius.
 
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce