Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Sportas

Sporto prekės, lieknėjimo priemonės, maisto papildai, treniruokliai, kilimėliai sportui, aerobikos prekės, gimnastikos ir mankštos prekės, ortopedija, priemonės nuo skausmo - visa tai galite rasti šioje kategorijoje. Platus prekių pasirinkimas.

Akcijos
Sportas ir dieta - tai labai plati hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės prekių kategorija. Šioje kategorijoje galima rasti prekių, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ar žmonėms, propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą.
Čia siūlomos prekės sportui ir aktyviam laisvalaikiui suskirstytos į subkategorijas pagal prekių rūšį. Sportui ir laisvalaikiui galima pasirinkti iš tokių prekių grupių kaip gimnastikai, mankštai skirtos prekės. Taip pat - svarmenys, hanteliai, skirtingų tipų treniruokliai, maisto papildai sportui ir šiai veiklai pritaikytos ortopedinės prekės. Išskirtos ir dvi prekių skiltys vaikams. Tai - vaikiški dviratukai, triratukai ir žaidimų aikštelės vaikams.
Dietos prekių grupei priklauso tokios skiltys kaip apranga ir maisto papildai. Aprangos skyrelyje pristatomi lieknėjimui skirtos aprangos elementai. Maisto papildų skyrelyje - papildai, skirti vartoti siekiant pagerinti savijautą, išsivalyti organizmą.
Didžiąją kategorijos sportas ir dieta prekių dalį sudaro prekės sportui ir aktyviam laiko praleidimui. Gimnastikos ir mankštos prekių pasirinkimas platus - virš šimto skirtingų prekių, todėl kiekvienas pirkėjas gali atrasti tai, ko ieško. Čia galima įsigyti kilimėlių mankštai, masažinių kilimėlių, nedidelių apimčių treniruoklių, kuriuos galima pritaikyti naudojimui namuose, aerobikos prekių (pvz. stepas ar neopreniniai hanteliai), kineziterapijos prekių (pvz. įvairių formų ir dydžių kamuoliai, juostos, treniruokliai plaštakai ir kt.), taip pat priemonių, skirtų mankštai vandenyje.
Taip pat didelis pasirinkimas skirtingoms sporto rūšims skirtų kamuolių (vartotojų patogumui šioms prekėms sudarytos atskiros skiltys). Čia galima rasti futbolui, krepšiniui ir tinkliniui skirtų kamuolių.
Maisto papildai sportui taip pat suskirstyti į atskiras subkategorijas, patogu pasirinkti reikiamą prekių rūšį. Papildai yra skirti žmonėms, norintiems pagerinti organizmo būklę ar siekiantiems užsibrėžtų rezultatų.
Gana aktuali prekių rūšis sportuojantiems - ortopedinės prekės sportui. Šioje skiltyje siūlomos priemonės, galinčios apsaugoti nuo susižeidimų, išnirimų, sustiprinančios tam tikras kūno vietas, leidžiančios pilnavertiškai sportuoti.
Dar viena skiltis šioje kategorijoje - tai prekės skirtos pirmajai pagalbai. Čia galima rasti įvairių skausmą malšinančių priemonių - šildančių ar šaldančių kremų, balzamų, kompresų ir kitų prekių.
Svarmenys ir hanteliai išskiriami atskira subkategorija. Čia didelis pasirinkimas įvairaus svorio ir tipo svarmenų, padėsiančių siekti rezultatų. Treniruokliai taip pat išskirti ir padalinti į atskiras skirtis pagal treniruoklių tipus. Šalia būtinų prekių, taip pat galima įsigyti ir sporto aksesuarų.
Atskirą prekių dalį sudaro prekės vaikams. Tai aktyvaus laisvalaikio prekės - dviračiai, žaidimų aikštelės ir kt.
 
 

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce